KONST / Litografier / Grafiskt blad 13351051
nr 1335 1051
Grafiskt blad
Gicléetryck, Stina Bäckman, Sverige. "Kruset", stilleben. Signerad, numrerad 28/50. Oramat löst blad. Motivet: ca 32x24 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 juni 2020
kl 19:15:29
16/6 20:41:20
29 jun
Kvinnliga konstnärer
Läs mer om Kvinnliga konstnärer